La Clusaz
La Clusaz ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε La Clusaz
Ξενοδοχεία 5 αστέρων σε La Clusaz
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Au Coeur Du Village
26 Montee Du Chateau, La Clusaz, Γαλλία
Το ξενοδοχείο Au Coeur Du Village La Clusaz διαθέτει περιποίηση προσώπου, μασάζ και κοινόχρηστο σαλόνι, ενώ La Patinoire Gondola είναι σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το ξενοδοχείο 5…
Les Cimes Aparthotel
Lieu Dit "Les Granges" 46 Route De La Gralliere, La Clusaz, Γαλλία
Τελεφερίκ Σκι Combe des Juments απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Les Cimes Aparthotel La Clusaz 5 αστέρων, που διαθέτει βεράντα στον ήλιο, ηλιόλουστη βεράντα και γήπεδο γκολφ.
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε La Clusaz
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Les Rhodos Ξενοδοχείο
Col Des Aravis, La Clusaz, Γαλλία
Tête de Cabeau απέχει σχεδόν 4 χλμ. από το Les Rhodos Ξενοδοχείο La Clusaz 4 αστέρων, που διαθέτει νυχτερινό κέντρο, κοινό σαλόνι και διάφορες δυνατότητες αναψυχής. Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως…
Le Vieux Chalet
309 Route Du Cret Du Merle, La Clusaz, Γαλλία
Το άνετο ξενοδοχείο Le Vieux Chalet La Clusaz βρίσκεται σε όμορφη τοποθεσία, 4 χλμ. από χώρους λατρείας, όπως Église Notre-Dame-de-l'Assomption, και προσφέρει στους πελάτες εστιατόριο. Σ' αυτό το…
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε La Clusaz
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- La Ferme Du Var
- Hotel Les Sapins
- Chalet-Hotel Du Borderan
- Hotel Alpen Roc
- Alp'Hotel
- Hotel Christiania
- Carlina Ξενοδοχείο
- Beaulieu Ξενοδοχείο
- Chambres D'Hotes Le Barna
- Residence Azureva La Clusaz Les Aravis
- Hotel Bellachat
- Hotel Altitude 1647
- Residence Maeva La Perriere
- Appartement 2 Pieces Cabine 6 Personnes Mae-4763
- Appartement 2 Pieces 4 Personnes Mae-4743
- Appartement 3 Pieces 6 Personnes Superieur Mae-4903
Hotel Chalet Alpage
1872 Route Du Col De La Croix Fry Les Prises, La Clusaz, Γαλλία
Το Hotel Chalet Alpage La Clusaz 3 αστέρων διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία και γήπεδο γκολφ, ενώ Τελεφερίκ Σκι Combe des Juments είναι σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Οι πελάτες μπορούν να…
Chambre D'Hotes La Trace
779 Route Du Cret Du Merle, La Clusaz, Γαλλία
Τελεφερίκ Σκι L'Aiguille απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το άνετο ξενοδοχείο Chambre D'Hotes La Trace La Clusaz, που διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία, πρόσβαση ski-to-door και χώρο για πικ-νικ.
Ξενοδοχεία 2 αστέρων σε La Clusaz
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Hotel Du Lac Des Confins
4416 Route Des Confins, La Clusaz, Γαλλία
Το Hotel Du Lac Des Confins La Clusaz 2 αστέρων διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία και κοινόχρηστο σαλόνι, ενώ Eglise Sainte Foy είναι σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Τα κυριότερα σημεία αυτού του ξενοδοχείου…
La Ferme Ξενοδοχείο
1078, Route Des Aravis, La Clusaz, Γαλλία
ΣχοΛή Σκι La Clusaz απέχει 13 λεπτά με τα πόδια από το La Ferme Ξενοδοχείο La Clusaz 2 αστέρων, που διαθέτει βεράντα στον ήλιο και χώρο για ηλιοθεραπεία.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε La Clusaz
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Chalet Spacieux 8 Pers, La Clusaz Avec Cheminee, Parking - Fr-1-818-10
- Auberge De Jeunesse Hi La Clusaz
- Chalet Des Joux
- Chalet Savoyard 8 Pers, 4 Chambres, Parking Prive - Fr-1-459-202
- Les Chalets De La Clusaz - Appartement Le Yeti
- Les Chalets Pvg
- 2 Pieces Proche Pistes Avec Balcon - Fr-1-459-63 Διαμέρισμα
- Chalet Kintana - Ovo Network
- Appartement 2 Ch, Ski Au Pied, Balcon-Terrasse - Fr-1-437-44
- Charmant Appartement 3 Pieces, Animaux Admis, Ambiance Montagne - Fr-1-304-62
- 2 Pieces, Proche Commerces & Telecabines, Garage, Ascenseur - Fr-1-304-12
- Duplex 3 Chambres Pour 6 Pers, Proche Village, Ski Aux Pieds - Fr-1-459-230
- Appartement Spacieux 4 Pieces, 6 Pers., La Clusaz, Grand Balcon - Fr-1-304-241
- Elan 15 - Appartement Centre Village, Proche Espace Aquatique - Parking
- Appartement Cosy 4 Pers. Avec Balcon Et Vue A La Clusaz - Fr-1-459-218
- Grande Ourse - Bel Appartement Centre Village Et Proche Pistes - Wifi - Garage
- Crystal 25 - Duplex Centre Village Et Proche Pistes, Vue Montagnes - Garage
- Cocon Alpin Renove - Acces Direct Aux Pistes Διαμέρισμα
- Chalet 10 Pers A La Clusaz - 5 Ch - Calme - Cheminee - Animaux Admis - Parking - Fr-1-437-73
- 3* Au Coeur Du Village, Skis Aux Pieds, Spacieux 8 Pers. - Fr-1-304-3
- Spacieux Appart 5 Ch Au Coeur Du Village, Charme Savoyard, Wifi, Cheminee Decorative - Fr-1-437-51
- Ours Blanc 11 - Studio Belle Vue Montagnes, Proche Espace Aquatique
- La Belle Etoile - 2 Chambres & Espace Enfants - Sauna - Skis Aux Pieds - Aravistour
- Chalet 5★, 15 Pers, Piscine Interieure, Vue Montagnes, 7 Ch, Terrasse, Animaux Acceptes - Fr-1-304-299
- La Clusaz Primeveres Ete
- La Clusaz - 6 Personnes, Appartement 33M² Avec Terrasse - Fr-1-818-18
- Demi-Chalet Cosy 6 Pers A La Clusaz Avec Wifi & Animaux Admis - Fr-1-818-100
- Appartement 4 Pieces, 8 Pers, Centre Village, Prox. Remontees, Wifi, Parking, La Clusaz - Fr-1-437-71
- Tendieu Soleil B1 - Appartement Dans Chalet, Vue Montagnes - Garage
- Charmant 3 Pieces Avec Mezzanine Pour 6 Pers, Balcon Sud Et Parking A La Clusaz - Fr-1-437-94
- Appartement Mansarde 3 Pieces 74M², Balcon Sud, Parking Prive, Wifi - Fr-1-459-183
- Studio Au Coeur Du Village, Proche Remontees, Animaux Acceptes - Fr-1-304-99
- Candia 5 - Appartement En Duplex Dans Le Centre
- Chalet Fan La Bise Βίλα
- Chalet Cosy A La Clusaz, 6 Pers, 3 Ch, Wi-Fi, Animaux Admis - Fr-1-818-93
- Alpina 1 Διαμέρισμα
- Spacieux Appartement 7 Pers, 3*, Calme, La Clusaz - Fr-1-304-175
- T2 Centre Village Pres Pistes La Clusaz, Balcon Sud - Fr-1-459-241
- Charmant Studio Renove A La Clusaz - 4 Pers, Terrasse, Parking - Fr-1-437-102
- Chalet 5★ A La Clusaz, 12 Pers, Terrasse Sud, Navette 100M - Fr-1-304-211
- Studio 2 Personnes Mae-4723
- Maison Hollet Avec Jardin
- Apartment On The Slopes
- Muguets 3 Διαμέρισμα
- Suite De Prestige Dans Chalet D'Exception Au Coeur De La Clusaz
- Florymar Simon Διαμέρισμα
- Chalet Euphonium
- Appartement A La Clusaz - 6 Pers, 3 Pieces, Parking Prive - Fr-1-818-113
- Charmant Duplex Proche Pistes Avec Wifi Et Garage - Fr-1-459-140
La Ferme A Juju - Ovo Network Βίλα
72, Sentier Du Bossonnet, La Clusaz, Γαλλία
Η La Ferme A Juju - Ovo Network Βίλα La Clusaz περικλείεται από μπαρ και εστιατόρια, καθώς και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ασχοληθούν με σκι για να διατηρηθούν σε φόρμα. Αυτή η βίλα…
Duplex 4★ 8 Pers, 60M Des Pistes, 4 Ch, Elegance A La Clusaz - Fr-1-304-284
97 Chemin Michelin, La Clusaz, Γαλλία
Η στάση λεωφορείου Les Domaines απέχει μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από το Duplex 4★ 8 Pers, 60M Des Pistes, 4 Ch, Elegance A La Clusaz - Fr-1-304-284, ενώ Champs Giguet βρίσκεται σε απόσταση μόλις 400…